BLOG: Informační blog

Zimní dovolená, na kterou nezapomenete

Nestihli jste si z nedostatku času užít letní dovolenou a teď zjišťujete, že vám kýžený odpočinek a načerpání nových sil opravdu chybí? Těžké pracovní tempo, nedostatek spánku a k tomu všemu nepříznivé počasí a zima, často vedou k únavě a vyčerpanosti, kdy vaše tělo začne doslova prahnout po pauze. Pakliže vám k dobytí baterek wellness víkend či masáž nestačí, existují dvě možnosti, jak celou situaci vyřešit. V první řadě se můžete vydat do exotických končit, kde na vás budou čekat sluncem zalité pláže, kokosové koktejly a moře, což je sice neuvěřitelně lákavé, ale také poměrně nákladné. A nebo přestanete jednou pro vždy bojkotovat zimní období a užijete si jej naplno a dosyta!

 

Užijte si zimní dovolenou po svém, autor: Buzz-Light-Beer

 

Co takhle na lyže?

Co by to bylo za zimu bez pořádné lyžovačky? Když už se ale rozhodnete si užít sjezdování, pak rozhodně se vším všudy a v pořádném prostředí. Vyrazte s partou přátel do krásných Krkonoš anebo o trochu dále, do Rakouských či Italských Alp. Pakliže si pohlídáte slevové portály či jiné lákavé nabídky, můžete si zimní dovolenou užít za velmi příjemné ceny a v překrásném prostředí. Zabalte si proto nepromokavé bundy, teplé rukavice a jiné příslušenství, které najdete například na lukasport.sk a samozřejmě carvingové lyže, bez kterých se na uhlazených sjezdovkách neobejdete. Přesvědčte se, že i zimní dovolená může být nezapomenutelná.

Vyzkoušejte horskou turistiku, autor: Tourism-BC

 

Užijte si zimu naplno

Dejme tomu, že vás představa každodenního lyžování dlouhé hodiny, nijak zvlášť nezaujala, ale přesto byste rádi zimě dali alespoň malou šanci ukázat, jak skvělá dovede být. Proč byste na hory nemohli vyrazit bez účelu navštívit sjezdovku? Zasněžené kopce a především horské areály představují nevyčerpatelnou škálu aktivit, které si zde můžete užít. Oblečte si kvalitní, moderní termoprádlo, pořiďte si odolné hodinky na timestore.cz a vydejte se na několikahodinovou tůru po místních krásách. Držte se však značených stezek anebo oslovte průvodce, ztratit se uprostřed nedotčených kopců není žádná legrace. Dále si lze vypůjčit například snowboard a zúčastnit se kurzu pro začátečníky, kde se naučíte základům snowboardingu a ještě si užijete spousty legrace. Aby ovšem dovolená na horách nepřipomínala spíše výcvikový tábor, využijte také odpočinkové služby v rámci hotelu. Navštivte saunu, solárium, vířivku, bazén a zajděte si na masáž, kterou po prosportovaném dni rozhodně oceníte.

 

 

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Nezařazené | 10. 12. 2012 v 16.34 | sykorovaverca

Přidat komentář

Just another CESTOVATELE.com weblog

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama