BLOG: Informační blog

Už jste navštívili hotel Björnson v Nízkých Tatrách? Pokud ne, neváhejte a rezervujte si pobyt. Budete nadšení

1-scaled

Také patříte k těm, kdo se letos rozhodl zůstat poblíž České Republiky a moře si nechat na příští rok? Anebo vás voda vůbec neláká, protože nemusíte vedra, písek, nekonečné pláže, které jsou natolik vyhřáté, že se vám špatně dýchá…? Hory, lesy, zeleň je vám příjemná a v létě se rádi uchylujete do stínů smrků, borovic, líp nebo ovocných stromků? Tak to se jistě vydejte do Nízkých Tater, kde budete moci načerpat tolik energie, kolik jen „unesete“.

Hotel Björnson vás zve

K nejoblíbenějším a neznámějším hotelům na Slovensku se právem řadí hotel Nízké Tatry s názvem Björnson. Má dlouhou tradici a spatříte v něm stále, i teď v moderní době, krásnou, letitou, dřevitou atmosféru, tak, jako to bývalo na horách dříve. Nicméně, nechybí mu ani moderna, krásné vybavení interiéru, vše, nač jste zvyklí a potřebujete ke komfortnímu životu.

Útulný Hotel Chopok vám nabízí ubytování v Demänovské dolině uprostřed lyžařského střediska Jasná přímo pod lanovkou na Chopok. Ubytovat se můžete v původním hotelu Björnsonka, ve Ville, v Hostelu nebo v nových chatkách TREE HOUSES, jež dokonale souzní s přírodou, jsou do ní zasazeny zcela nenásilně, jsou nenápadné, přestože uvnitř vás čeká neuvěřitelný komfort a pohodlí. Aktuální počet lůžek včetně přistýlek je 216, můžete se sem zajet s celou rodinou, partou přátel i ve dvou.

Krásné místo pro relaxaci

Protože budete ubytovaní v Nízkých Tatrách, zřejmě zde nepotkáte myslivce mající termovize Pard nebo jiné. Zato si ale budete moci utrhnout lesní maliny, borůvky, jahody, nebo prohlédnout mnohé chráněné rostlinky i živočichy.

Prohlédněte si bohatou fotogalerii na webových stránkách bjornsonka.sk a nechte se nalákat jak krásnou přírodou, tak ubytováním, restaurací a vším, co vám tohle ubytovací zařízení nabízí. Nebudete litovat.

 

 

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Cestování | 14. 6. 2022 v 18.47 | havlikova

Přidat komentář

Just another CESTOVATELE.com weblog

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama