BLOG: Informační blog

Dovolená u moře 2013

Už je tomu opět nějaký ten měsíc, co skončily dlouhé letní dny plné zábavy a radosti, které vystřídala tuhá zima, v některých oblastech dokonce sníh a především stres a nervozita. Není se tedy čemu divit, že většina z nás již nyní sní o letní dovolené a přemýšlí, kam se vydat tentokrát. Výběr prázdninového pobytu v zahraničí není až tak jednoduchou záležitostí, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nejdříve netrpělivě čekáme, zda nám vedení povolí odjet, poté se musí celá rodina shodnout na svých představách a v neposlední řadě je třeba zajistit pobyt v krásné lokalitě a pokud možno za co nejméně peněz. Pakliže chcete i vy z dovolené 2013, vytěžit naprosté maximum a prožít tak nezapomenutelný týden vašeho života, máme pro vás pár atraktivních tipů, kam vyrazit.

Chorvatsko je rájem na zemi, autor: Reijii

Stále populární Chorvatsko

Zájezdy do Chorvatska nejsou žádnou novinkou a své popularitě se těší již několik let. Jeho neskonalému půvabu podlehli převážně Češi, kteří vědí, kde a jak si užít dokonalou dovolenou. A proč se vydat právě k Jaderskému pobřeží? Odpovědí je hned několik. V první řadě vás potěší dostupnost země, kterou máme poměrně blízko. Cestovat tedy můžete osobním automobilem, což skýtá jistá pozitiva v podobě velkého úložného prostoru na spoustu zavazadel včetně jídla, které by vás na místě stálo podstatně více peněz. Chorvatsko je malebnou zemí, která musí na první pohled uchvátit opravdu každého. Nikde jinde ve Středozemí se nesetkáte s tak hojným množstvím ostrůvků a nejrůznějších zátok, které lákají ke koupání a celodennímu povalování. Pakliže si nepotrpíte na chytání bronzu a nic nedělání, vsaďte na vodní sporty, pro které je průzračná hladina jako stvořená. Na své si zde přijdou i milovníci podmořského světa a i když potápěním strávíte několik dnů, stále budete znovu a znovu uchváceni zdejšími živočichy a flórou. Dovolená Chorvatsko 2013 je tedy jasnou volbou.

Užijte si dovolenou v Chorvatku za pár korun, autor: straturist-Croatia

A kde se ubytovat?

O tom, že je Chorvatsko hotovým rájem na zemi, nemusí být řeč, nyní je ale na místě popřemýšlet, kde se vlastně s celou rodinou či partou nerozlučných přátel ubytujete. Nebylo by to Chorvatsko, abyste neměli na výběr hned z několika atraktivních možností. Asi nejpopulárnějším typem obydlí se staly apartmány. Těch najdete v zemi požehnaně a pravděpodobně budete mít problém si z tak bohaté nabídky vybrat. Apartmány poskytují kýžené pohodlí, díky kterému se budete cítit jako doma a s multifunkčním vybavením pro vás nebude problém si uvařit výbornou večeři za pár korun. Dalšími variantami jsou také kempy se stany nebo chatkami, luxusní vily a v neposlední řadě samozřejmě hotely.

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Nezařazené | 4. 12. 2012 v 22.11 | sykorovaverca

Přidat komentář

Just another CESTOVATELE.com weblog

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama