BLOG: Informační blog

Půjčte si vícemístnou dodávku a vydejte se na dobrodružství

volkswagen-569315_640

V období dovolených, které právě probíhá, hojně cestujeme. Letošní volno bude trávit většina z nás výlety po České republice. Jestliže je vašim přáním vyrazit s početnou rodinou či partou přátel, ale nemáte dostatečně velké či spolehlivé auto, můžete se obrátit na některou z našich autopůjčoven. Je však důležité vypůjčit si vůz u půjčovny spolehlivé, která o své vozy dbá stejně, jako o své klienty.

Cestujte křížem krážem Českem

Protože se spousta z nás rozhodla letošní léto kvůli koronaviru strávit u nás, máme skvělou šanci poznat kouty země, které jsme doposud neměli příležitost shlédnout. Ať už chcete cestovat ve třech, v pěti nebo třeba devíti, lze si pronajmout dodávku či minibus, které nabízí půjčovna dodávek Ostrava. Její vozidla jsou ve výborném technickém stavu, najdete mezi nimi i téměř nové typy s nimiž budete spokojeni i v nejparnějším počasí. Budete-li jezdit po Česku, určitě uvítáte dálniční známku, která je v ceně v rámci vypůjčení vozidla.

Jaká auta jsou vám k dispozici?

Půjčovna dodávek Olomouc nabízí dodávky a minibusy pro 3 – 9 osob. Vždy vám k řízení postačí řidičský průkaz skupiny B. Oblíbený je kupříkladu Opel Vivaro určený pro 9 osob. Vypůjčit si jej můžete již od 800 Kč na den. Denní nájezd zdarma je 300 km, což vám po Česku určitě postačí. Pokud ujedete víc, cena za další každý km je 2,50 Kč. Jestliže si ale vůz půjčíte na 14 a více dnů, limit km není omezen. Vůz je pojištěn po celé EU.

Tato půjčovna dodávek nabízí ale i Mercedes V-class určený pro 8 osob. Ten si můžete zapůjčit od 970 Kč za den. Cenové podmínky za ujeté km jsou stejné, jako u vozu výše. Vůz je z roku 2018, poskytuje luxusní a pohodlné cestování, disponuje automatickou převodovkou, tempomatem i klimatizací.

Vozidel k zapůjčení je zde ale mnohem víc. Můžete si je sami prohlédnout, navštívíte-li webové stránky autopůjčovny. Neváhejte a rezervujte si vůz již nyní, abyste měli jistotu, že vámi preferované nebudou vypůjčené. Určitě prožijete dovolenou, na kterou budete rádi vzpomínat.

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Cestování | 13. 8. 2020 v 18.37 | havlikova

Přidat komentář

Just another CESTOVATELE.com weblog

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama