BLOG: Informační blog

Proč je dobré číst recenze hotelů

Už se vám někdy stalo, že jste si plánovali dovolenou, představovali si luxus, odpočinek a naprosto perfektní zážitky a opak byl pravdou? Hotel nebyl takový, jako jste viděli na obrázcích, pokoj byl špinavý, bez výhledu na moře, do bazénu jste po celou dovolenou ani nevlezli nejen kvůli špíně, ale také kvůli své teplotě, moře bylo plné řas a o znečištěné pláži raději ani nemluvím. A co nabízený servis, půjčovna lehátek a slunečníků? Chcete, aby vaše dovolená odpovídala popisu a fotografiím? Ujistěte se před koupí zájezdu, že jste si vybrali přesně podle vašich představ. Jak? Čtěte recenze hotelů.

Skutečnost může být jiná

Dokonalé fotografie v katalogu a lákavý popis destinací nemusí být pravdivý. Bohužel je to tak. Samozřejmě, že by žádní klienti a návštěvníci neměli být klamáni. Pokud se tomu tak stane, máte možnost na reklamaci zájezdu.

Jestliže si chcete dovolenou užít, doporučuji vám číst pečlivě recenze od jiných uživatelů. Zjistíte, jaké jsou nejoblíbenější hotely v Egyptě, ve Španělsku, v Itáli, v Tunisu a dalších zemí. Budete si jisti, že jste vybrali ten správný hotel a to jen díky předchozím zkušenostem.

hotely

Zklamání nebo radost

Na internetu si může recenze hotelů přečíst kdokoliv. Hodnoceny jsou celkově, tj. pomocí hvězd anebo bodů. A také slovně, kde se dozvíte, zda cena odpovídá kvalitě, jaký byl během pobytu personál, jaké byly prostory hotelu, zdali je hotelová kuchyně luxusní nebo ne, jak vypadá okolí hotelu nebo i to, jestli je pláž skutečně blízko apod.
Záleží tedy jen na vás, jestli budete vybírat dovolenou podle fotografií nebo podle popisu. Ještě před pár lety tato možnost nebyla, a mnoho turistů „naletěla“. Naštěstí je dnešní doba jiná, modernější a informace se po internetu šíří rychle. Během chvíle se dozvíte, jaké jsou hotely v Řecku nebo i na opačném konci světa.

Výhody recenze

Mezi další výhody recenze patří mimo jiné rychlé získání obrázku o hotelu a okolí. Pokud budete mít štěstí a hotel bude klasifikován a hodnocen průběžně několik sezón po sobě, můžete vidět, jak se vyvíjí v čase a zdali se služby lepší či nikoliv. Čím více víte, tím lépe budete na dovolenou připraveni.

Až se podíváte do vaší oblíbené či vytoužené destinace, nezapomeňte ji také ohodnotit. Může to být přínosem pro většinu z nás. Sdílejte nejen ty kladné stránky.

Jaké máte zkušenosti s hodnocením zájezdu vy?
Stalo se vám někdy, že byla realita úplně jiná?

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Cestování | 29. 11. 2018 v 13.41 | Marek Maťovka

Přidat komentář

Just another CESTOVATELE.com weblog

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama