BLOG: USA Crusade 2008

18. den: CUBS do toho!

usa

Dnes jsme si zašli v Chicagu na baseball. Hráli chicagští CUBS proti coloradským Rockies. Následně nás čekala večeře v české restauraci.

Znaveni a vyčerpáni první dnem jsme se v neděli probudili až kolem poledne a zvolna tedy vyrazili na zápas CUBS proti Rockies v baseballu, na nějž jsme den předtím dostali lístky.

Osobně jsem se na baseball těšil, protože na živo jsem ho ještě neviděl a mé představy o něm byly dosti mlhavé. Prodrali jsme se tedy davem fanoušků v dresech až na svoje VIP místa na vyvýšeném balkóně a čekali…

Když jsem se po určité době zeptal, kdy už se konečně přestanou rozehrávat a začne zápas, bylo mi sděleno, že to už je dávno ona ostrá hra. Tohle že je baseball? Nikdy víc… Celý zápas probíhal zhruba tak, že pár černochů v různých místech hřiště koukalo na to, jak si dva hráči hází míčem. Dynamika a akce, kterou známe z našeho fotbalu nebo hokeje, tady absolutně chyběla. Něco tak nudného jsem už dlouho neviděl. (Mimochodem, Chicago vyhrálo 5:3.)

Poté, co jsme s vírou, že se ještě něco snad bude dít, přečkali první třetinu, zjistili jsme, že tohle opravdu nebude to pravé a raději se vydali na mnohem akčnější cestu pro BigMaca a zpět do našeho hostelu.

Chvíli jsme odpočívali a čekali na šestou hodinu večerní, kdy jsme před komoditní burzou CBOT měli sraz s našimi kamarády z makléřské a analytické společnosti Striker Securities, s nimiž jsme se vydali do české restaurace v česko-polské čtvrti, na dobrou večeři.

Celé prostředí nás příjemně překvapilo. Kromě nádherné servírky upoutala naši pozornost také plzeňská dvanáctka, vepřo knedlo zelo a hromady české literatury. Zase jsme si na chvilku připadali jako doma.

Po večeři jsme se ještě vydali mrknout na místní diskotéku a následně se vrátili zpět “domů”. Brzy ráno míříme do New Yorku a budíky nastavujeme na 3:40.

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: USA 2008 | 3. 6. 2008 v 00.23 | martin

2 komentářů

1 Karel Tomas | 5. 6. 2008 v 09.55
Čau cestovatelé po Novém Kontinentu.
Všechno O.K., ale foto té pěkné servírky by možná bylo lepší než knedlo vepřo zélo. Jinak dík za pěkné počtení.

Zdravim! 🙂

O foto servirky jsme se snazili asi 20x, ale kvuli priseri jsou vsechny fotky rozmazane. Skoda… Vzit ji s bleskem se nam zdalo nevhodne… 😉

Přidat komentář

O cestování po světě – a možná i mimo něj…

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama