BLOG: Japonsko 2009

Ahojte!

Tak zase jedeme na východ… Tentokráte ještě dále,  a protože to je země technologicky trošku dál než my, tak tam naše mobily nefungují… (otázka tedy, jestli to nenazývat, že jsou s technikou úplně mimo, když tam nefachaj žádný jiný telefony než ty jejich 🙂 )No a co z toho vyplývá pro vás? Pište komentáře, majlíky, budeme se snažit reagovat co nejčastěji (= pokud zrovna nebudem hledat jiné jídlo než rýži, pokud nebudeme honit medvěda, co nám ukradl večeři i s ešákem, nebo pokud se nebudeme vracet shinkansenem 300 km, protože jsme zapomněli vystoupit na minulé zastávce 🙂

Jinak přiletět bychom měli na tokijské letiště Narita (mimochodem se nachází 66 km od Tokia, to bychom mohli u nás mít pomalu libereckou Ruzyni:) v 15,25 jap. času (u nás -7 hodin), kdo by si chtěl náš přílet ověřit, najde info na http://www.narita-airport.or.jp/ais/flightall/e_inter_arr.html (řazeno dle doby příletu).

Tak hlavně držte palce, ať nám nekontrolují ty zásoby salámů a koláčků 🙂

Novinky oproti cestě do Thajska:

  • jedeme ve čtyřech – našimi spolupachateli jsou Katka V. (alias „Vydra“) a Tomáš K. (alias „Kecka“) plus navíc nás při nějaké cestě doprovodí můj již skoro rok ve městě Kofu usídlivší se, na místní univerzitě pracující sourozenec  zvaný Petr
  • bereme plnou polní (z finančních důvodů jsme usoudili, že bude jistě příjemnější v 30stupňovém vedru a dusnu tahat se se stanem, karimatkou, spacákem, vařičem, ešákem, zásobami jídla než se pohodlně stravovat po restauracích a přespávat v tzv. ryokanech – hotelech japonského stylu… no uvidíme, co napíšem za pár dnů 🙂 )

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Nezařazené | 24. 7. 2009 v 23.22 | lenka

2 komentáře

Ahojda, z kanadského Vancouveru posílám pozdrav a hlavně přání šťastné cesty a šťastného cestování! Největší problém mi ještě týden bude dělat váš a můj časový posun – kterým směrem a o kolik hodin se mám vlastně posunout:o) Tuším ale, že moji japonští spolubojovníci mluvili o 16 hodinách, což by souhlasilo. Tak ahoooj, těším se na příspěvky!!!

ahojda, tak čekám a čekám na to prvotní srovnání a kde nic tu nic…

Přidat komentář

Just another CESTOVATELE.com weblog

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama