BLOG: Svět podle Limojoa

Zrovna ženy zrály

japonsko

Teoreticky vzato by se jistě dala jednoduše formulovat rovnice, která by dávala do souvislosti čas, koncentraci žen či jejich tok ve vašem okolí, jakousi míru průměrné krásy a dejme tomu snad i vaši ochotu se zadat a koeficient vaši socioemociální úspěšnosti. Snad by se dalo přijít i na pár dalších členů a tento diferenciální vztah pak podrobit testování v praxi. Tu pak může ovšem přijít nečekaná rána. Kolega vám vyjeví, že dobrou družkou může být jen děva mladá nejlépe pevně stavěná, z ucházející rodiny a tak dále a tak dále. Prostě a nesložitě, je-li Japonka ve 30 ještě nesezdána, patrně má skrytou vadu a raději s ní ani nezačínat. Takové prý v lepším případě lapají mládence do sítí a uhánějí je k slibu manželskému, v horším snad na způsob kudlanek jim hlavy ukusují. Nu nevím, co si s takovou radou počít. Uznal jsem z úcty ke staršímu kolegovi, že na tom jistě něco je a myslel jsem si svoje.

I když i zde lze potkat “kamarádky”, které neopomenou jediné příležitosti, aby navštívily jakoukoliv větší party či jinou družbu, a to se pak muž zprvu šťastně zadán s jedinou dívkou časem setkává s posměšky  přátel, zda ta její kamarádka je taktéž jeho. U třetího piva to však vzal ďas a všichni se svorně zasmějí. S takovou těžkou hlavou po ránu jste pak i třebas i spokojeni s mizernou hrou českého týmu, kterou vám bylo dáno sledovat v přítmí pofiderního osiřelého disco clubu s 5 afričany (možná afroameričany), neb ona sklenice piva, jež způsobila vaši kalnou mysl taktéž rozhodla  o tom, že jste se odpoledne nenacházeli na Akihabaře, v pověstné čtvrti digitální zábavy, kde se však někomu spletla v hlavě kolečka a pobodal několik náhodných kolemjdoucích.

Tak jako slzy kapou a řeky tekou do moře, se k celkové bilanci vody musí připočíst nepovedený mraků bál. Loni bylo touto dobou vedro k zumdlení a teď si vesele prozpěvují snad jen rolníci a žabky kuňkalky, čert aby je spral. Možná že jsou v Česku deště kyselé, ale zde jsou o to více žravé a ožírají vše kovové, co jim přijde do cesty, proto večer krom rosniček slyšíte i skřípání pedálů jste-li zrovna na cestě. Asi si pořídím koně; vdávat se nechce, ani neskřípe…

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Japonsko 2008, Poznámky | 9. 6. 2008 v 17.31 | limojoe

4 komentářů

1 Alderon | 11. 6. 2008 v 06.33
Technicky dotaz – v jakem stavu mysli bylo toto dilo sepsano?

Predchozi tazajici se jako by mi mluvil z duse :-)

technicka odpoved: destiva melancholie?

Hodně štěstí a lásky přejí Pánkovi

Přidat komentář

S fyzikem na cestách…

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama