BLOG: Dominikánská Republika

Dominikánská republika – 1. zpravicka

Cau vsichni,

cesta do duesseldorfu probehla navzdory zapnute navigaci bez problemu, let byl unavujici, ale pak uz nas cekalo jen vse pozitinvi.

Hotelovy resort je mohem lepsi, nez jsme cekali, mam pro sebe pokoj vetsi nez cely muj byt :-. Koupani v mori je pohodove, dostatek stinu pod palmami i pod slunecniky, bar je asi 15 m od plaze. Nevime co driv podniknout, jestli surf nebo snorchlovani, tenis nebo pingpong, strelbu z luku, atd. Po arealu se tu volne pohybuj pavi, je to docela sranda. Krom toho jsou tu taky plamenaci.

Jidla je konstantni nadbytek, s cimz neustale zapasime. Ryby jsou tu fakt super. Jestli to neprestane, tak tu zahynem na prejedenim. Pivo se da pit, nicmene preferujeme michane napoje a koktejly.

Po mensi aklimatizaci planujeme opustit hotel a sami se vydat na vylet do Santo Dominga, pocitam tak na 2 dny.

Fotky snad budou casem, je tu velmi pomaly inet.

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Nezařazené | 8. 6. 2007 v 20.19 | jfk01

3 komentářů

Čau kamarádi, jak je vidět asi přijedete pěkně vykrmení. Fotky na web dávat nemusíte, hlavně když je přivezete domů. Stejně by sme vás od těch místních černohubek nepoznali :-)). Tak se mějte pěkně a užívejte pohody. Zdraví Milánci.
PS: nějka se mi to nezdá, ale asi jste to Humimu museli cenzurovat. Jinak by to nebyl takový románek co píšete. Čekal jsem trochu Humanovin 🙂 No nic snad se příště trochu pochlapí a prosadí si svou :-). Čau M+J+P 🙂

2 Tomáš Bojda | 11. 6. 2007 v 21.55
Ahojky Rodinko.:-)
Tak to mi děláte velikou radost,že se Vám tam hrozně líbí a vše je při chuťi.:-)
Tady v Práglu nic nového není,natož ve firmě Vlku…:-) A díky za odpověď na smsku.:-)
Tak se zatím opatrujte a budu si to tu hlídat na netu.:-)
A snad mi i dovezete nějaký koktejl…:-)
Ahoj Tomson a Denny 🙂

Ryby mají opravdu dobré a jídla hodně a hlavně pořád. Dovolená v Dominikánské je fakt super. Každému lze jen doporučit. A to nejen kvůli tomu papání 🙂

Přidat komentář

3 týdny dovolená u moře, šnorchlování, potápění

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama