BLOG: Informační blog

Wellness pobyty pro dva

Mezi nejoblíbenější způsob trávení romantického volného času se staly wellness pobyty. Jedná se o báječný odpočinek a znovu načerpání energie. Stačí víkend nebo jen pár dní, během kterých si užijete masáže, lázně, kosmetické procedury, výlety, úžasné večeře, dobré pití…

Nezapomenutelné dny

Na romantický wellness pobyt pro dva by měl čas od času vyrazit každý. Odpočinout si od práce a každodenního stresu zaručeně prospěje. Naučte se odpočívat, relaxovat a užívat si života. Pokud hledáte typ, jak si užít společné chvíle s vaším partnerem, jeden bychom pro vás měli – vydejte se na wellness pobyt.
Užijte si víkend v Tatrách na Podbanskom ve stylovém tříhvězdičkovém hotelu Pieris. Kdo z vás by si nechtěl odpočinout v hotelu s komplexními službami?

Hotel Pieris

Na výběr máte jak jednolůžkové, tak dvoulůžkové komfortně vybavené pokoje nebo apartmán. O stravu se starat nemusíte, bohaté snídaně a večeře formou bufetu zachutnají každému. Během pobytu máte volný vstup do Wellness Pieris, wellness komplexu s relaxačním bazénem 7,90 x 3,20 m, s vodopádem a protiproudem, vířivá vana, oddychová lehátka, infrasauna¸ parní, klasická finská sauna a velké množství relaxačních procedur.
Chcete-li letošní zimu zarelaxovat v horském prostředí, vydejte se do Tater ihned.
Ten správný lék na chmurné, chladné dny a zimní počasí, kdy jsou dny téměř bez slunce. Psychický stav se vám zaručeně zlepší.

Víkendový wellness

Víkendy jsou báječnou dobou na wellness pobyt. Přes týden tráví většina z nás svůj čas v práci a ideální dobou na trochu odpočinu, jsou právě víkendy. Tyto dny bohatě stačí na to, abychom se odreagovali a nechali „dobít baterky“. Ideální je samozřejmě vyjet co nejdál od všech starostí, do přírody a malebné krajiny. Slovenské Tatry jsou ty pravé. Nezapomeňte si i na těchto pár dnů sjednat cestovní pojištění. Pokud cestujete často, víte, že vydat se do zahraničí bez pojištění, je velký hazard. Nikdy nevíte, co se může stát. Sjednat si ho můžete snadno a rychle online. Krátkodobé cestovní pojištění začíná nástupem na cestu, tzn. opuštěním bydliště. Pokud zvolíte variantu s pojištěním storna, pojistná ochrana začíná uzavřením pojištění. V případě ročních produktů cestovního pojištění začíná pojistné období datem uvedeným na smlouvě.

2011-11-14-mc-permon-6761-small

Vyberte si romantický wellness pobyt pro dva dle vašeho výběru. Užívejte volných dní a vašeho partnera tou nejlepší cestou.

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Cestování | 17. 12. 2018 v 23.21 | Marek Maťovka

Přidat komentář

Just another CESTOVATELE.com weblog

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama