BLOG: Informační blog

Najděte na seznamce spolucestovatele

Cestujete rádi? Chcete se podívat do exotické země, na hory, nebo k moři s někým, s kým by vám bylo hezky? Sehnat spolucestovatele je tak snadné. Poradíme vám, jak na to.

1200px-Sa_Pa_kiss

Sdílejte vaši radost

Čím více o sobě prozradíte, tím máte lepší možnost najít spolucestovatele nebo dokonce i vážné seznámení. Můžete se seznámit s někým, se kterým strávíte zbytek vašeho života. Existuje seznamka bez registrace, která je velmi přehledná s velkým počtem uživatelů. Už nemusíte vyhledávat různé vyhledávače a být v nejistotě, která seznamka je ta nejlepší. Odteď máte možnost vybírat, psát si, odpovídat a seznamovat se.

Seznamka

Už nezoufejte, dovolenou nemusíte užívat single, ale s parťákem. Má to své výhody. Cestování se spolucestovatelem není tak drahé, jako pro jednu osobu. Ubytování, cestovné, výlety, strava apod. Cestování nebylo nikdy snazší a lepší, když se seznámíte s partou stejných nadšenců.
A teď si představte situaci, že si plánujete s partnerkou dovolenou, máte vybranou destinaci, zaplacené letenky a hotel, vše naplánované do posledního detailu. Ale pak se stane to, s čím jste ani ve snu nepočítali, rozchod! Co teď? Přece nenecháte letenky propadnout. Nezbývá nic jiného, než pozvat nějakého kamaráda nebo se zeptat vašich známých, který by na dovolenou letěl s vámi. V neposlední řadě můžete vyzkoušet některé seznamky.

Cestování

Cestovatelská seznamka se v poslední době stává čím dál víc oblíbená a to zejména u mladší generace. Dokonce existují i různé skupiny na Facebooku, které k seznámení můžete kdykoliv využít. S lidmi, kteří milují cestování a nechtějí zůstat single, jsou tyto skupiny tím nejlepším sociálně komunikačním řešením. Řeč je o be2, eDarling, atd.

Na seznamku se přihlašují jak ženy, tak muži, kteří mají vážný zájem o seznámení, ale také o pouhé přátelské seznámení a vycestování. Možná se vám to může na první pohled zdát trochu nepříjemné nebo zvláštní, ale tento způsob vyhledání partnera je nejrychlejší.

Žijeme na sociálních sítích a na internetu denně, tak proč nespojit příjemné s užitečným? Možná si říkáte, že na klasické seznamování není vůbec čas, ale možná je to tak i lepší. V online světě padá část zábran, studu a překvapení. Po síti můžete své odpovědi a otázky regulovat, libovolně promýšlet a zkrátka si vybírat druhou „cestovatelskou“ polovinu k vám (ušitou na přímo na míru).

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Cestování | 11. 12. 2018 v 00.29 | Marek Maťovka

Přidat komentář

Just another CESTOVATELE.com weblog

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama