BLOG: Medvídek na cestách

Itálie: Na skok do Milána

italie

Letošní prosinec je vyjímečně teplý, ale stejně jsem z tohoto ročního období otrávený a došlo mi, že je potřeba provětrat hlavu. Proto vznikl okamžitý plán podívat se někam do světa a to opravdu jen na skok. Při pohledu na ceny letenek nízkonákladových aerolinek bylo jasné, že nejlevněji vychází Itálie a to město Miláno. Odlet za 14 dní. Ceny letenek u SkyEurope vyšly i s poplatky na 1370Kč/osobu. A tak proč se neodreagovat v Itálii?

Společně s přítelkyní odlétáme v sobotu 16.12. 18:15 a vracíme se hned druhý den v neděli 17.12. ve 20:15. Samozřejmě, že tahle akce nebude tak levná, jak vypadá. Ubytování v hotýlku v Miláně vyjde na 800Kč/osobu, něco málo doprava z letiště a zpět. Neco pobyt ve městě… Ale co, žijeme jen jednou a když to srovnáte s víkendovou akci s přáteli, kde si zajdete třeba na bowling, přidáte pár panáků nebo koktejlů, v podroušeném stavu se nad ránem vrátíte domů taxíkem, ráno zjistíte, že vás uplynulá noc stála 900 korun, celou neděli vás bolí hlava a žaludek máte na vodě… No není lepší si připlatit a za dvojnásobek vyrazit do Itálie a užít si jinou zábavu? :)

Vánoce klepou na dveře a je prostě na čase z toho šílenství utéct. A hlavně, do Maroka letíme až začátkem ledna, takže je třeba ten čas nějak využít :)

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Itálie | 9. 12. 2006 v 14.43 | medvidek

2 komentářů

preji pekny milan. snad nezazijes italsky narodni sport – stavkovani. jinak duomo je porad pod lesenim :-( hrad take. mesto ale za prochazku stoji, stejne jako chut prave pizzy ci italskeho kafe. za rok se tam urcite kouknu :-)

Ahoj všem..v pondelli se tam stehuji na rok i se svym 4letym synem a pritelem.Tak snad se mi tam bude libit.

Přidat komentář

Zážitky z cest po Indii, Nepálu a jiných místech světa.

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama