BLOG: Indie a Nepál 2007, Kanada 2008

Kathmandu Nepal 3.10.07

Ahojky z Nepalu!!!

Marecek rika,ze je dobry bejt zase zpatky v Evrope.Je to fakt obrovskej rozdil oproti Indii.V I ndii by bylo krasne,kdyby nejak zvladli ty odpadky.Tady jsou cistsi ulice nez kdekoliv v Evrope,vybaveny obchody,bary,restaurace.

V patek rano letime do Lukly a vyrazime na trek.Marecek si jeste zarizuje povoleni na vystup Imja Tse.To snad dneska poresime.A pak budeme tak 35-40 dni na ceste,ju.

Maji tu nadherny svetry,koberecky,satky,prehozy a vsechno za babku,tak premyslime,ze posleme balik do Cech.Taky tu maji vse od Nord Face za ctvrtecni cenu,nez meli v Irsku.No uvidime.

Jinak vsechno OK.

Stenice ted tyden neotravovaly,tak nevim.

Papaaaa,pusinky vsem MVR,JVP Evula

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Nepál | 3. 10. 2007 v 07.28 | evulka

8 komentářů

Drzim palce na ceste v Himalájích. Vzpomínam na svou cestu z Lukly po okolních kopcích, Namche Bazaar, Thengboche a podobne a zavidim! 🙂

Ahoj planujeme s kamaradama cestu do Nepalu, chěli bychom jit trek udoli Langtang. Mohli byste nam prosim řict orientacni ceny v nepalu a na treku. Ubytovani jidlo a tak. Dik

No, jestli něco takového plánujete, tak si zejména zkuste napsat aktivnidovolena.cz, protože tam se dají hlavně pořídit letenky, což je základ, lítaj tam s Bímanem z Prahy za dobrou cenu, bez pár korun za 23 tisíc s poplatkama, a dá se tam objednat i šerpa a tak. Na webovkách mají sice celé zájezdy, ale dají se u nich nakoupit i služby po kusech.

Ahoj Evuško a Marečku ! Doufám že se co nejdřív dostanete na pc a net a budete psát a psát ….!!! Moc se těšíme na první řádky a moc a moc na vás vzpomínáme . Mám tě moc a moc a moc ráda mamča pa a pusku !!

no jenom jestli je ten north face pravej…

7 Homeaway | 29. 6. 2015 v 20.02
Blogs ou should be reading

[…]Here is a Great Blog You Might Find Interesting that we Encourage You[…]…

Online Article…

[…]The information mentioned in the article are some of the best available […]…

Přidat komentář

O naší cestě do Indie a Nepálu a do Kanady

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama