BLOG: VANDRBOOK

Beltine 2006 – 30.4.2006

Fesťáčky jsou mojí srdeční záležitostí, Beltine patří mezi ty odpočinkově pohodové

Beltine 2006 byl 12. ročníkem mezinárodního festivalu svátku keltské kultury. Já jsem navštívila i několik předchozích ročníků, ale o tom psát nechci, to jsem ještě nebyla chobot a o tom tento blog není:-)Nemohu si, ale odpustit poznámku, že 11. ročník festivalu konaný v Náměšti nad Oslavou byl pro mě hudebně mnohem vydařenější.

Z výše napsaného vyplývá, že k fesťákovému toulání jsem Láďu přivedla já. Bod pro mě:-)

Beltine více než kterýkoliv jiný festival patří do sekce cestování, neboť se pokaždé odehrává v jiném městě a vždy na velice zajímavých, tajemných prostě atmosférou odpovídajících místech.

Na 12.ročník jsme vyrazili my dva a další čtyři kamarádi, pro všechny kromě mě to byla Beltine premiéra, doufám, že vydařená.

Místo konání (přírodní amfiteátr v Lipnici nad Sázavou) rozhodně nezklamal. Svařáčky samozdřejmě v rámci tradice boji se zimou probíhaly celou noc:-)

Z kapel třeba neopomenout již tradičního účastníka ASONANCI a další, jako např. Dick O’Brass, Irish Dew, Chodská vlna a mnoho dalších. Za zmínku rozhodně stojí také již zaběhlé vystoupení ohňové Show v podání hezkých chlapů z AKÁDY.

Jak jen to shrnout, prostě 16 pohodových hodin hudby, tance a keltských řemesel…

13.ročník tuším někde u Zlína na nás čeká….

pošli na vybrali.sme.sk

Kategorie: Fesťáky | 11. 1. 2007 v 14.02 | choboti

2 komentářů

skvělé místo pro jistotu! Udržujte vyslání více

s dětmi nejlépe do Chorvatska 🙂

Přidat komentář

křížem krážem životem

Nejnovější články

© 2006 Cestovatele.com; Kontakt | ArmA: Combat Operations | O Cestovatele.com | Reklama